Grafické práce

Grafické práce

Pripravíme akúkoľvek grafiku, ktorú potrebujete, či už pre tlač alebo online použitie.

Vytvárame všetky druhy grafík

Potrebujete autoplep, vizitku alebo katalóg? Pre nás to nie je žiadny problém. Naša tím kreatívnych profesionálov je pripravený poskytnúť vám rozsiahlu škálu grafických služieb vhodných pre tlačené materiály alebo online prezentácie.

Naše služby

Logo na mieru

Tvorba loga je pre vašu firmu najdôležitejšia grafická časť. Bude na očiach neustále! Vytvorenie loga, si preto vyžaduje precízny proces. Pretvoríme vaše myšlienky do grafického obrazu tak, aby logo pôsobilo prakticky a bolo vhodné pre denno-denné využitie.

Plagáty, letáky, vizitky

Vytvoríme reklamné alebo prezentačné plagáty, letáky a vizitky v rôznych formátoch a veľkostiach. Originálny a jednoduchý dizajn s moderným cítením, oceníte nie len vy, ale aj vaši zákazníci.

Roll-up – reklamné stojany

Navrhneme pre vás grafické návrhy pre reklamné stojany. Pútavý, jednoduchý a moderný dizajn zaujme a dokonale odprezentuje. Pracujeme rýchlo, kvalitne a hlavne zodpovedne!

Etikety a produktové obaly

Tvorba etikiet a obalov. Vytvoríme originálny, trendy a kreatívne riešený produktový dizajn na mieru, ktorý upúta pozornosť zákaznika a efektívne odlíši Váš produkt od konkurencie.

Firemná identita

Firemná identita nekončí správne zvoleným logom. Kvôli vizuálnej komunikácii so zákazníkmi je nutné prispôsobiť všetky printové grafické návrhy do požadovaných farieb a fontov so správne umiestneným logom.

Bannery

Profesionálne bannery pre sociálne siete alebo webové stránky. Rovnako realizujeme bannery aj pre Google Ads reklamy alebo akýkoľvek iný typ bannerov, ktoré potrebujete v online priestore.

Realizované projekty

Cenník

Cenník platný od: 01.01.2024. Nie sme platcami DPH

Hodinová sadzba

30 € / hodina

Expresné dodanie

50 € / hodina

Potrebujete vytvoriť ponuku na mieru? Kontaktujte nás.

Tlačená grafika

Cena od 40€

Cena od 30€

Cena od 80€

Cena od 80€

Cena od 90€

Logo a korporátna identita

Cena od 150€

Cena od 50€

Definovanie farebnosti, fontov a základných pravidiel používania. Obsahuje tiež ďalšie verzie loga (verzia loga na rôznom podklade – bielom/tmavom, čiernobiela verzia a pod.)

Cena od 200€

Dizajn manuál predstavuje základ firemnej identity. Zahrňuje podrobné definície všetkých aspektov firemného dizajnu, ako sú logo, typografia a farebná paleta. Tiež poskytuje usmernenia a odporúčania pre správne používanie týchto prvkov v rámci firemnej komunikácie.