Údržba WordPress webu

Údržba wordpress webu

Pre všetkých, ktorý chcú mať svoj WordPress web vo výbornej kondícií.

Prečo je dôležitá aktualizácia webstránky?

Pravidelné aktualizácie vášho WordPress webu sú dôležité pre zabezpečenie, výkon, kompatibilitu, nové funkcie a SEO. Aktualizácie zabezpečujú opravy chýb, zlepšujú rýchlosť webu a zvyšujú bezpečnosť pred hackerskými útokmi. Rovnako udržiavajú web kompatibilný s najnovšími verziemi doplnkov a tém. Navyše, aktualizované weby sú lepšie hodnotené vyhľadávačmi, čo zlepšuje SEO. Je dôležité udržiavať web v aktuálnom stave pre dlhodobý úspech a bezpečnosť vašej online prítomnosti.

Cenník

Cenník platný od: 01.04.2024. Nie sme platcami DPH

Jednoduchá údržba

20 € / mesiac

Ročne 180 € (15 € / mesiac)

Rozšírená údržba

30 € / mesiac

Ročne 300 € (25 € / mesiac)

Údržba e-shopov

50 € / mesiac

Ročne 480 € (40 € / mesiac)

Potrebujete vytvoriť ponuku na mieru? Kontaktujte nás.

Doplnkové služby k údržbe

Zistíme, ktoré podstránky sa načítavajú pomaly a ktoré vyžadujú optimalizáciu. Poskytneme detailné informácie o chybách na webovej stránke. (Cena nezahŕňa úpravy.)

Kompletná analýza webstránky pomáha odhaliť problémy. Monitoruje, či web neobsahuje škodlivé kódy a porovnáva kódy uložené v databáze. Skontroluje, či webstránka nie je na čiernej listine (blacklist), identifikuje chyby na stránke a zastaraný softvér.

Kontroluje, či je stránka funkčná a okamžite nás informuje o akýchkoľvek vážnych chybách. Pomáha rýchlejšie identifikovať problémy na webovej stránke.

Aktivujeme modul WP Rocket, ktorý pomôže zrýchliť webovú stránku a dosiahnuť lepšie výsledky v hodnotení Google Page Speed Insights.

Aktivujeme modul WP Rocket na zrýchlenie webu a zlepšenie výsledkov v Google Page Speed Insights. Navyše, každý mesiac optimalizujeme nastavenia, aby ste dosiahli stále lepšie výsledky.

Dalšie informácie

  • V prípade, že vaša stránka obsahuje ďalšie jazykové mutácie, cena údržby sa zvýši o dodatočnú sumu. Pre jednoduché webstránky bude pripočítané +1€ za každý ďalší jazyk. Pre eshopy bude pripočítané +2€ za každý ďalší jazyk.
  • Cena nezahŕňa opravy na webovej stránke, ako sú pridanie modulov, textové úpravy, pridávanie podstránok a podobne.
  • Ak váš modul alebo téma nemá aktívnu licenciu, nebudeme schopní vykonať aktualizáciu.
  • Ponúkame aktualizáciu modulov bez licencie za nižšie ceny. Každý modul má individuálnu cenu, preto sa prosím informujte u nás o konkrétnych podmienkach.
  • Jednorázová 20% zľava sa vzťahuje na webové služby, ako napríklad úprava na webstránkach, pridanie modulov, textové úpravy. Zľava sa nevzťahuje na prípravu novej webstránky, pluginy, doménu ani na hostingové služby.
  • Ďalšie opravy na webových stránkach môžu byť individuálne nacenované. Technická podpora mimo pracovných hodín môže byť spoplatnená. V prípade prednostného riešenia, tzv. expresného dodania, môže byť účtovaná vyššia suma. Prosíme Vás, aby ste si prečítali naše obchodné podmienky.
  • Uvedené ceny platia pre nové objednávky.