Pri tvorbe webovej stránky pre realitnú agentúru Nest Home, bolo našou najdôležitejšou úlohou spoznať samotný projekt. V rámci tejto spolupráce, sme dostali možnosť si samotný návrh budovy preštudovať tak, aby sme jeho prvky mohli preniesť aj na samotnú web stránku. Klient už mal k dispozícií vlastné logo a jednalo sa už len o tvorbu samotnej webstránky.

Očakávanie klienta

Ohľadom webovej stránky toho bolo o niečo viac, na čo sme si museli dávať pozor. V rámci vypracovania stránky, bolo dôležité predovšetkým dbať na samotný dizajn, ako samotnú stránku “zvládnuť. Dôležité je, aby si zákazník, ktorý navštívi Tvoju stránku vedel jednoducho vyhľadať informácie, produkt alebo službu, ktorú potrebuje nájsť. Konkrétne na tejto webstránke sa jednalo o zjednodušenie vyhľadávania bytov. Na stránke môžete vidieť 3D vyhľadávač, ktorý potencionálnym zákazníkom ponúkne vizuálny náhľad bytu. Práca na tejto stránke, bola pre nás veľmi zaujímavá.

Inteligentné riešenia

Dovolili by sme si ešte upozorniť nato, že nie len užívateľ môže web jednoducho nastaviť, ale aj samotný administrátor môže jednoducho a efektívne upravovať obsah. Je pre nás veľmi dôležité, aby si klient mohol čo najjednoduchšie upravovať informácie a detaily. V tomto prípade sa jednalo konkrétne o upravovanie informácií daných bytov.

Rok realizácie:

2021